Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Fachowy ekwipunek fotografa

Blog o fotografii

fotografiablog

Strona Główna Dodaj do Ulubionych księga: 0 Księga Gości Dodaj do Księgi licznik: 28382

Mój profil

Opis bloga

Od lat zajmuję się fotografią. Sprawdź moje wpisy

mój avatar

archiwum

    2016
    Styczeń

linki

ulubieni


Fachowy ekwipunek fotografa

Wielu osobom zdaje się, że fotografia ślubna to nic uciążliwego – trzeba tylko wziąć właściwą kamerę, wyszukać zlecenie i już można zarabiać kilkaset złotych za jedno popołudnie. Nic jednak bardziej mylnego! Jak w każdej specjalności fotograficznej wskazane są prawidłowe odruchy powiązane nie tylko z wyborem ustawień sprzętu, czy fachowym sprzętem, lecz dodatkowo powiązane z umiejętnością znalezienia się w właściwym miejscu o trafnym czasie, a stąd umiejętności fotografowania najistotniejszych momentów. W przypadku fotografii ślubnej nie ma miejsca na powtórki podejść!

Ogłoszenia

Dość często na słupach ogłoszeniowych można znaleźć przyklejone kartki z treścią „fotograf ślubny Kraków”, „fotografia ślubna Kraków”, „fotografia ślubna Warszawa”, czy nawet „tani fotografik ślubny”. Wskazane jest sprawdzić dokładnie obwieszczenia, albowiem ślub jest bardzo doniosłym dniem dla większości osób – czy opłaca się niszczyć sobie jego atmosferę i późniejsze pamiątki tym, że chcieliśmy zaoszczędzić na usługach profesjonalnego fotografa ślubnego sto złotych?

Jak wiele to kosztuje?

Koszt usług zawodowego fotografa ślubnego to w zależności od naszych oczekiwań i jego poziomu wydatek od około kilkuset złotych. Wszystko zależy też od tego, ile czasu fotografik ma spędzić z nami czas – czy ma być obecny tylko w trakcie samej ceremonii ślubnej, czy także w czasie całego wesela i poprawin.


Głosuj (0)
15:11:33 16/01/2016 [Powrót] Komentuj