Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Fotograf z pasją

Blog o fotografii

fotografiablog

Strona Główna Dodaj do Ulubionych księga: 0 Księga Gości Dodaj do Księgi licznik: 41742

Mój profil

Opis bloga

Od lat zajmuję się fotografią. Sprawdź moje wpisy

mój avatar

archiwum

    2016
    Styczeń

linki

ulubieni


Fotograf z pasją

Każdy, kto już brał ślub, dobrze wie jak zasadniczy jest fachowy fotograf ślubny, który nie jest jedynie „wyrobnikiem”, a postacią z zapałem i doświadczeniem, która z uśmiechem podchodzi do pracy i robienia zdjęć.
Jedynie tak można otrzymać zdjęcia, które nie będą wyciągane jedynie przy okazji uroczystości familijnych, lecz będą mogły być ozdoba domku poprzez pełen rok wisząc majestatycznie na ścianie i przypominając te radosne momenty. Jak zatem szukać fotografa ślubnego, ażeby go znaleźć? Czy każdy sposób jest dobry?

Pełno ogłoszeń!

Na słupach ogłoszeniowych, czy w lokalnej prasie z pewnością znajdziemy ogłoszenia zatytułowane „fotograf ślubny Katowice”, „fotografia ślubna Kraków”, czy przykładowo „fotografia ślubna Bielsko”. Przed podjęciem jednak decyzji konieczne jest nie tylko ustalenie ceny usług i zakresu fotografowanych uroczystości, lecz zwłaszcza zdolności danego fotografa a także jego pomysłu na sesję fotograficzną. Nawet najobszerniejsze doświadczenie w przypadku braku fantazji nie zezwoli na zrobienie dobrych zdjęć ślubnych!

Po pierwsze - portfolio!

Wyśmienity fotografik ślubny powinien mieć rozbudowane portfolio, choćby na własnej stronie internetowej, gdzie każda sesja ślubna powinna być inna – koncepcje zdjęć mogą się co prawda powtarzać, jednakże nie powinien bazować wyłącznie na schematach.

Na koniec, poszukiwania wytwornego fotografa ślubnego należałoby zapoczątkować znacznie wcześniej – jest to niebagatelna decyzja, która może zaważyć na tym, czy będziemy mieli wystrzałowe zdjęcia z naszego mariażu, czy np.. nie będziemy mieli ich pod żadnym pozorem!


Głosuj (0)
15:09:20 16/01/2016 [Powrót] Komentuj